Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Granty z fundacji korporacyjnych


(Aktualizacja 30.04.2018 r.)

Planowaliśmy przygotować dla Was zestawienie linków do stron fundacji korporacyjnych (czyli fundacji założonych przez różne firmy), gdzie można znaleźć informacje o dofinansowaniach dla organizacji pozarządowych. Jednak Inni zrobili to wcześniej od nas. :-)

Poniżej dwa przydatne źródła informacji nt. dotacji korporacyjnych: 

1)      Aktywny.blog prowadzony przez Karola Krzyczkowskiego. Tu: http://aktywny.blog/2015/06/01/dotacje-od-fundacji-korporacyjnych/  znajdziecie m.in. listę ponad 50-stu fundacji korporacyjnych, gdzie można aplikować o granty. Lista jest na bieżąco aktualizowana – ostatnia aktualizacja  - 19.02.2018 r.
  
2)      Publikacja „Fundacje korporacyjne – dotacje, programy stażowe, sponsoring, programy charytatywne” –Iwona Raszeja-Ossowska -  poradnik Witryny Wiejskiej dostępna na stronie:
Znajdziecie tu opis działalności i dane kontaktowe do 47 fundacji korporacyjnych. Zestawienie zostało przygotowane w  maju 2015 r. 

Polecamy! 

P.S. I przypominamy, że jeśli znajdziecie jakiś ciekawy konkurs, nie zapomnijcie podzielić się z innymi tą informacją na Konkursy dla NGO. 
(EweWild)


ZAPRASZAMY TAKŻE NA 

PROFIL FACEBOOK,TWITTER oraz FORUM DYSKUSYJNE DLA NGO oraz KALENDARZ KONKURSÓW I WAŻNYCH TERMINÓW DLA NGO!

2 komentarze:

Elite pisze...

No jeśli znajdę jakiś konkurs coś na pewno przekażę. Bo też biorę udział w tych konkursach jak tylko mam okazje

dredziasty pisze...

Sam zawsze sie zastanawiałem czy jest sens brać udział w takim konkursie
Portal Punkt Zaczepienia

Prześlij komentarz