Szukaj na tym blogu

niedziela, 30 czerwca 2013

Kalendarz KONKURSÓW rozszerzony o WAŻNE TERMINY DLA NGO


Postanowiliśmy wzbogacić Kalendarz KONKURSÓW DLA NGO  i dodać do niego WAŻNE TERMINY DLA NGO, czyli wszelkie daty dotyczące obowiązków sprawozdawczych, ZUS czy urzędu skarbowego. Zapytaliśmy Was w związku z tym na Facebooku, czy wolicie oddzielny kalendarz, czy też po prostu inaczej oznaczone wpisy na starym. Zdecydowana większość Czytelników opowiedziała się za JEDNYM kalendarze, a więc oto on :)

Zapraszamy do korzystania z KALENDARZA KONKURSÓW I WAŻNYCH TERMINÓW DLA NGO, stworzonego na bazie kalendarza Google.Znajdziecie w nim informacje o aktualnych konkursach grantowych i ważnych datach, o których piszemy na BLOGU>>> i FACEBOOKU>>>. 

Jak czytać KALENDARZ KONKURSÓW I WAŻNYCH TERMINÓW DLA NGO?

KONKURSY wpisywane są według ostatecznego terminu składania wniosków. Oznacza to, że jeśli w kalendarzu pod datą 10 kwietnia 2013 r. znajduje się konkurs X, to ten właśnie 10 kwietnia 2013 r. jest ostatnim dniem składania wniosków w tym konkursie. Kliknięcie w nazwę konkursu spowoduje rozwinięcie jego opisu, natomiast kolejne kliknięcie, tym razem w link "więcej szczegółów" znajdujący się na samym dole opisu, przeniesie Was do strony informującej szczegółowo o danym konkursie.
WAŻNE TERMINY wpisywane są według ostatecznej daty wypełnienia danego obowiązku, np. złożenia sprawozdania. Oznaczone są trzema wykrzyknikami na początku wydarzenia -> !!!
Czyli np. "!!! Sprawozdanie finansowe opp". Oznaczyliśmy je także na czerwono, ale kolor jest widoczny tylko w naszym podglądzie kalendarza.
Żródłem wyboru ważnych terminów był dla nas świetny "Kalendarz finansisty 2013 r."Kalendarz dla zarządzających finansami w organizacji opracowany w ramach projektu „Akademia zarządzania finansami NGO” realizowanego przez Fundację dla Polski i Fundusz Pożyczkowy PAFPIO. Polecamy! Oczywiście zaglądaliśmy także do Poradnika na ngo.pl, z którym powinien się zapoznać każdy działający w ramach organizacji pozarządowych.

Zapraszamy do korzystania, a także do przesyłania nam informacji o konkursach i ważnych datach, które chcielibyście dodać do kalendarza (na e-mail konkursyngo@gmail.com).!

Kalendarz będzie aktualizowany na bieżąco o informacje z naszych źródeł, jak również z bogatych i pewnie Wam dobrze znanych kalendarzy na www.ngo.pl oraz www.eurodesk.pl.  W kwestii konkursów, skupimy się na większych konkursach o zasięgu światowym, europejskim, ogólnopolskim, regionalnym/ wojewódzkim.

Jeśli ktoś chciałby zamieścić Kalendarz na swojej stronie, trzeba wkleić poniższy kod:

<iframe src="https://www.google.com/calendar/embed?title=Konkursy%20dla%20NGO%20-%20kalendarz%20konkurs%C3%B3w%20grantowych%20i%20wa%C5%BCnych%20termin%C3%B3w&amp;height=600&amp;wkst=2&amp;hl=pl&amp;bgcolor=%23FFFFFF&amp;src=nu115cpm0138bocl0524ts08do%40group.calendar.google.com&amp;color=%23060D5E&amp;ctz=Europe%2FWarsaw" style=" border-width:0 " width="900" height="600" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

A oto linki w formatach:

iCALhttps://www.google.com/calendar/ical/nu115cpm0138bocl0524ts08do%40group.calendar.google.com/public/basic.ics  (Użyj tego adresu w celu uzyskiwania dostępu do kalendarza w innych aplikacjach. Możesz go skopiować i wkleić do dowolnego kalendarza obsługującego format iCal.)

XMLUżyj następującego adresu w celu uzyskiwania dostępu do kalendarza w innych aplikacjach. Można go skopiować i wkleić do dowolnego czytnika kanałów.

HTML: Użyj następującego adresu w celu uzyskiwania dostępu do kalendarza w dowolnej przeglądarce internetowej. https://www.google.com/calendar/embed?src=nu115cpm0138bocl0524ts08do%40group.calendar.google.com&ctz=Europe/Warsaw 

Kalendarz, jak wszystkie nasze inicjatywy, jest działaniem całkowicie społecznym i nie nastawionym na zysk, zależałoby nam jednak na poinformowaniu Waszych Czytelników o tym, że jest to nasze dzieło. Dlatego też, jeśli zdecydujecie się umieścić Kalendarz na Waszej stronie, bylibyśmy wdzięczni za umieszczenie nad/pod/obok Kalendarza następującej informacji:
"Kalendarz konkursów grantowych oraz ważnych terminów dla NGO jest prowadzony przez zespół inicjatywy „Konkursy dla NGO”: http://konkursy-dla-ngo.blogspot.com/

ZAPRASZAMY TAKŻE NA 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz