Szukaj na tym blogu

czwartek, 15 stycznia 2015

FIO 2015 - nieoficjalne FAQ czyli najczęściej zadawane pytania (na podstawie grupy dyskusyjne "FIO - konkurs dla NGO")Zostały zaledwie cztery dni na złożenie oferty w ramach tegorocznego konkursu w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - FIO 2015. W tym roku poza zwyczajowym już informowaniem Was o wszystkim, co znajdziemy w sieci na fanpagu Facebookowym www.facebook.com/konkursyNGO , także na Facebooku założyliśmy grupę dyskusyjną "FIO - konkurs dla NGO" www.facebook.com/groups/FIOdlaNGO, która zgromadziła juz ponad 2000 członków. 
Od dnia ogłoszenia konkursu grupa stała się miejscem poszukiwania informacji na często bardzo szczegółowe pytania związane z udziałem w konkursie. Ku naszej wielkiej radości, na zadawane pytania szybko i życzliwie zaczęli odpowiadać zarówno doświadczeni oferenci, jak również osoby z doświadczeniem ekspertów oceniających właśnie w FIO. 
Zgromadzona w ten sposób wiedza zaczęła błyskawicznie rosnąć, dlatego też postanowiliśmy pomóc Wam w nawigacji wśród tych licznych FAQ i stworzyliśmy materiał roboczy w pliku do pobrania - nieoficjalne FAQ.UWAGA!!! Pamiętajcie, że poniższy materiał to w miarę uporządkowany zapis/ kompilacja dyskusji z forum internetowego, na którym wprawdzie odpowiedzi na zadawane pytania udzielają zarówno doświadczeni wnioskodawcy, jak i osoby zaangażowane w przeprowadzenie konkursu (np. eksperci oceniający ofert), jednak JEDYNYM oficjalnym, w pełni wiarygodnym źródłem wiedzy na wszelkie tematy związane z Funduszem Inicjatyw Obywatelskich jest oficjalna strona internetowa Departamentu Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej www.pozytek.gov.pl . Polecamy także oficjalny fanpage FIO na Facebooku

Przygotowane przez nas zestawienie ma za zadanie służyć Wam pomocą w tych ostatnich dniach przed ostatecznym terminem składania ofert do FIO 2015. Pytania i odpowiedzi zostały na roboczo podzielone na pewne umowne kategorie tematyczne. 

Z uwagi na brak czasu materiał nie został poddany korekcie językowej, ani porządnie wymedytowany – mamy nadzieję, że nam to wybaczycie :)

Powodzenia!


Zespół KONKURSÓW DLA NGO

p.s. Zapraszamy do dalszych dyskusji w grupie dyskusyjnej >>>  i nasz aktywny od 2011 r. fanpage  informacyjny >>> 


POBIERZ NIEOFICJALNE FAQ FIO 2015 w pliku  >>
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz