Szukaj na tym blogu

piątek, 30 stycznia 2015

ASOS 2015 - nieoficjalne FAQ czyli najczęściej zadawane pytania (na podstawie grupy dyskusyjne "ASOS - konkurs dla NGO i inne na rzecz osób starszych")

Zostały 3 dni i 3 godziny  na złożenie oferty w ramach tegorocznego konkursu w ramach Programu AKtywności Społecznej Osób Starszych 2015. W tym roku poza zwyczajowym już informowaniem Was o wszystkim, co znajdziemy w sieci na fanpagu Facebookowym www.facebook.com/konkursyNGO , także na Facebooku założyliśmy grupę dyskusyjną "ASOS - konkurs dla NGO i inne na rzecz osób starszych" www.facebook.com/groups/ASOSdlaNGO, która zgromadziła juz ponad 1200 członków. 
Od dnia ogłoszenia konkursu grupa stała się miejscem poszukiwania informacji na często bardzo szczegółowe pytania związane z udziałem w konkursie. Ku naszej wielkiej radości, na zadawane pytania szybko i życzliwie zaczęli odpowiadać zarówno doświadczeni oferenci, jak również osoby z doświadczeniem ekspertów oceniających właśnie w ASOS. 
Zgromadzona w ten sposób wiedza zaczęła błyskawicznie rosnąć, dlatego też postanowiliśmy pomóc Wam w nawigacji wśród tych licznych FAQ i stworzyliśmy materiał roboczy w pliku do pobrania - nieoficjalne FAQ.UWAGA!!! Pamiętajcie, że poniższy materiał to uporządkowany zapis dyskusji z forum internetowego, na którym wprawdzie odpowiedzi na zadawane pytania udzielają zarówno doświadczeni wnioskodawcy, jak i osoby zaangażowane w przeprowadzenie konkursu (np. eksperci oceniający oferty), jednak JEDYNYM oficjalnym, w pełni wiarygodnym źródłem wiedzy na wszelkie tematy związane z programem Aktywności Społecznej Osób Starszych jest oficjalna strona internetowa Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej www.mpips.gov.pl lub Departamentu polityki Senioralnej tego ministerstwa WWW.senior.gov.pl .

Przygotowane przez nas zestawienie ma za zadanie służyć Wam pomocą w tych ostatnich dniach przed ostatecznym terminem składania ofert do ASOS 2015. Pytania i odpowiedzi zostały na roboczo podzielono na pewne kategorie tematyczne. Z uwagi na brak czasu materiał nie został poddany korekcie językowej, ani porządnie wyedytowany – mamy nadzieję, że nam to wybaczycie

Inspiracja dla piszących wnioski do ASOS 2015: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej na stronie Departamentu Polityki Senioralnej opublikowało "Materiały informacyjne na stronach internetowych na temat projektów realizowanych w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych"
http://senior.gov.pl/katalog_dobrych_praktyk/pokaz/14Powodzenia!
Zespół KONKURSÓW DLA NGO


1 komentarz:

InServices Dotacje pisze...

Firma InServices od 2007 r. świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego i inwestycyjnego. Specjalizujemy się w:
-pozyskiwaniu dotacji z funduszy unijnych dla przedsiębiorców (w ramach programów: Jeremie, Jessica, Wsparcie w starcie, Doposażenie Stanowiska Pracy, Krajowy Fundusz Szkoleniowy, Działania Proeksportowe, Poprawa warunków BHP, Dotacja na rozpoczęcie działalności z PUP)
-organizacji specjalistycznych szkoleń
Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.eurowsparcie.pl bądź pod numerem telefonu 511 383 331. Prosimy o kontakt: dotacje@inservices.pl

Prześlij komentarz