Szukaj na tym blogu

środa, 3 czerwca 2015

Regionalne grupy dyskusyjne - urodzinowy nabór administratorówKochane i kochani Czytelnicy! Z okazji naszych 4. urodzin oraz na fali popularności naszego fanpage na Facebooku Konkursy dla NGO, a przede wszystkich tematycznych grup dyskusyjnych FB (o konkursach FIO, ASOS, MKiDN, z Erasmus+, funduszy norweskich) wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć oddzielne grupy dyskusyjne dotyczące konkursów dla NGO w poszczególnych województwach, np. "MAZOWIECKIE - konkursy dla NGO". Co o tym myślicie? 

W czerwcu 2011 r. powstał pomysł stworzenia na Facebooku profilu, który będzie dostarczał zajętym pozarządowcom codziennej porcji informacji o aktualnych konkursach grantowych, a także od czasu do czasu podrzucal inne przydatne newsy z branży. Pozytywny odbiór i aktywność IIIsektorowych Internautów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - fanpage "Konkursy dla NGO" ma na dziś 13 248 polubień! W zeszłym roku do fanpage dołożyliśmy grupy dyskusyjne - i aż szkoda, że dopiero wtedy :) Wasza aktywność w grupach, zwłaszcza FIO i ASOS, życzliwe wspieranie się informacją, wspólne ratowanie się przy pisaniu wniosków, kolektywne czekanie na wyniki - to byo i jest wspaniałe. Mimo problemów z Facebookiem, który w pewnym momencie zablokował nasz profil osobowy, którym administrowaliśy pierwszymi grupami, one żyją i mają się coraz lepiej.

Oto lista grup dyskusyjnych, które założyliśmy:

Nabór administratorów regionalnych!

Tym razem chcielibyśmy oprzeć administrowanie grupami regionalnymi na naszej już troszkę kojarzonej marce "Konkursy dla NGO", ale przede wszystkim na współpracy z doświadczonymi i dobrze zorientowanymi osobami ze świata pozarządowego z poszczególnych województw.

W związku z tym ogłaszamy nabór chętnych do administrowania grupami wojewódzkimi!
Na nasz adres e-mail konkursyngo@gmail.com przeysłajcie proszę zgłoszenia wraz z krótkimi informacjami o Waszym doświadczeniu w III sektorze i/lub administracji z III sektorem współpracującej. W tytule maila wpisujcie nazwę interesującego Was województwa!
Dla każdego województwa chcielibyśmy stworzyć zespoły składające się z 3 administratorów - nas oraz 2 osób spośród Was. Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca. Zapraszamy, pomagajmy sobie nawzajem w swoich regionach też :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz