Szukaj na tym blogu

wtorek, 30 czerwca 2015

Startują pierwsze wojewódzkie grupy dyskusyjne o konkursach dla NGO (Facebook)


Dyskusja o sensie/ potrzebie zakładania fejsbukowych grup dyskusyjnych poświęconych konkursom o zasięgu jedynie danego województwa była dość ożywiona i pojawiały się w niej sprzeczne głosy. Dlatego też zdecydowaliśmy się utworzyć tylko te grupy, do których współadministrowania zgłosili się nasi Czytelnicy. Grupy te nie mają powielać informacji z innych grup, które firmujemy jako "Konkursy dla NGO" - ideą rozbicia na województwa jest stworzenie przestrzeni do wymiany informacji i doświadczeń o wszelkich konkursach grantowych, z których mogą korzystać NGO, ale o zasięgu maksymalnie jednego województwa. W ten sposób będzie miejsce do szczegółowych dyskusji np. o konkursach wojewody czy nawet w poszczególnych miastach, gminach.

W ten oto sposób powstało kilka grup wojewódzkich, do których odwiedzania zgodnie z Waszymi zainteresowaniami i lokalizacjami serdecznie zachęcamy. Dziękujemy Czytelniczkom i Czytelnikom, którzy zgłosili się do wspierania nas w trudnej pracy administratorów :)


Jeśli ktoś czuje się na siłach i posiada komptetncje do administrowania grupami dla innych województw, lub chciałaby/ chciałby dołączyć do adminów już istniejących, niech śmiało do nas pisze na konkursyngo@mail.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz