Szukaj na tym blogu

wtorek, 29 stycznia 2013

Forum dyskusyjne dla organizacji pozarządowych - nowy projekt ekipy "Konkursy dla NGO"Najpierw stworzyliśmy PROFIL FACEBOOKOWY "KONKURSY DLA NGO" , potem powstał ten właśnie BLOG "KONKURSY DLA NGO", teraz zaś, z inspiracji Czytelników, inicjujemy forum dyskusyjne dla wszystkich zainteresowanych działaniem organizacji pozarządowych w Polsce. 

Mamy świadomość, że rozruszanie takie forum to zadanie arcytrudne, ale liczymy na Was, tym bardziej, że pomysł podchwyciliśmy dzięki Waszym sugestiom.

Zapraszamy do dołączenia do FORUM, które jest kolejnym miejscem wymiany informacji nie tylko o możliwościach finansowania działalności non-profit, skierowanym także do całkiem licznej grupy osób, które nie widzą potrzeby funkcjonowania w ramach Facebookowej społeczności.

 Na sam początek dwa tematy,tak na rozgrzewkę Forum:
Zachęcamy Was do inicjowania własnych wątków i częstego udzielania się na Forum!

STARTUJEMY Z FORUM!


Aby znaleźć grupę "Konkursy dla NGO" i przyłączyć się do niej:
  1. W polu wyszukiwania na ekranie głównym wpisz "Konkursy dla NGO".
  2. Kliknij przycisk Szukaj. Zostanie wyświetlona lista grup i wiadomości.
  3. Kliknij nazwę grupy "Konkursy dla NGO"  Zostanie wyświetlony ekran Grupa zawierający listę tematów. Więcej informacji zawiera artykuł Ekran Grupa (nowy interfejs użytkownika).
  4. Kliknij link „Przyłącz się do grupy”. Pojawi się okno dialogowe Przyłącz się do grupy. Zapoznaj się z artykułem Informacje o oknach dialogowych Grupa i Przyłącz się do grupy (nowy interfejs użytkownika).
  5. Wypełnij pola w oknie dialogowym Przyłącz się do grupy.
  6. Kliknij przycisk Przyłącz się do tej grupy. Jesteś teraz członkiem grupy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz