Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Kalendarz konkursów dla NGO


Dzięki Waszym sugestiom właśnie stworzyliśmy nowy projekt w ramach inicjatywy "Konkursy dla NGO". Zapraszamy do korzystania z KALENDARZA KONKURSÓW DLA NGO, stworzonego na bazie kalendarza Google.

https://www.google.com/calendar/embed?src=nu115cpm0138bocl0524ts08do%40group.calendar.google.com&ctz=Europe/Warsaw

Znajdziecie w nim informacje o aktualnych konkursach grantowych, o których piszemy na BLOGU>>> i FACEBOOKU>>>. 

Jak czytać KALENDARZ KONKURSÓW DLA NGO?

Konkursy wpisywane są według ostatecznego terminu składania wniosków. Oznacza to, że jeśli w kalendarzu pod datą 10 kwietnia 2013 r. znajduje się konkurs X, to ten właśnie 10 kwietnia 2013 r. jest ostatnim dniem składania wniosków w tym konkursie. Kliknięcie w nazwę konkursu spowoduje rozwinięcie jego opisu, natomiast kolejne kliknięcie, tym razem w link "więcej szczegółów" znajdujący się na samym dole opisu, przeniesie Was do strony informującej szczegółowo o danym konkursie.

Zapraszamy do korzystania, a także do przesyłania nam informacji o konkursach, które chcielibyście dodać do kalendarza (na e-mail konkursyngo@gmail.com).!

Kalendarz będzie aktualizowany na bieżąco o informacje z naszych źródeł, jak również z bogatych i pewnie Wam dobrze znanych kalendarzy na www.ngo.pl oraz www.eurodesk.pl. Skupimy się na większych konkursach o zasięgu światowym, europejskim, ogólnopolskim, regionalnym/ wojewódzkim.

Jeśli ktoś chciałby zamieścić Kalendarz na sowjej stronie, trzeba wkleić poniższy kod
 <iframe src="https://www.google.com/calendar/embed?src=nu115cpm0138bocl0524ts08do%40group.calendar.google.com&ctz=Europe/Warsaw" style="border: 0" width="800" height="600" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
A oto linki w formatach:

iCALhttps://www.google.com/calendar/ical/nu115cpm0138bocl0524ts08do%40group.calendar.google.com/public/basic.ics  (Użyj tego adresu w celu uzyskiwania dostępu do kalendarza w innych aplikacjach. Możesz go skopiować i wkleić do dowolnego kalendarza obsługującego format iCal.)

XMLUżyj następującego adresu w celu uzyskiwania dostępu do kalendarza w innych aplikacjach. Można go skopiować i wkleić do dowolnego czytnika kanałów.

HTML: Użyj następującego adresu w celu uzyskiwania dostępu do kalendarza w dowolnej przeglądarce internetowej. https://www.google.com/calendar/embed?src=nu115cpm0138bocl0524ts08do%40group.calendar.google.com&ctz=Europe/Warsaw 

Kalendarz, jak wszystkie nasze inicjatywy, jest działaniem całkowicie społecznym i nie nastawionym na zysk, zależałoby nam jednak na poinformowaniu Waszych Czytelników o tym, że jest to nasze dzieło. Dlatego też, jeśli zdecydujecie się umieścić Kalendarz na Waszej stronie, bylibyśmy wdzięczni za umieszczenie nad/pod/obok Kalendarza następującej informacji:
"Kalendarz konkursów grantowych oraz ważnych terminów dla NGO jest prowadzony przez zespół inicjatywy „Konkursy dla NGO”: http://konkursy-dla-ngo.blogspot.com/

4 komentarze:

Szkolna 13 pisze...

Super pomysł!!!!

Konkursy dla NGO pisze...

Podziękowania należą się naszym Czytelnikom - to wszystko z Waszej inspiracji! Pozdrawiamy i prosimy o więcej (inspiracji i komentarzy :))

Artur Malke pisze...

Czy istnieje możliwość filtrowania terminów wg zakresu konkursów (np. kultura. pomoc społeczna itd)??

Konkursy dla NGO pisze...

Takiego udogodnienia jeszcze nie wprowadziliśmy, ale dziękujemy za sugestię, pomyślimy jak ją wdrożyć w miarę naszych skromnych możliwości :)

Prześlij komentarz