Szukaj na tym blogu

środa, 16 sierpnia 2017

Konkursy na mikro-innowacje

(Aktualizacja 1.09.2017)


 
Rok temu pisałyśmy o konkursach na mikro-innowacje społeczne ze środków PO WER: http://konkursy-dla-ngo.blogspot.com/2016/08/mikro-innowacje-spoeczne-regranting.html. Warto zainteresować się tematem, bo nadal trwają konkursy na granty w realizowanych projektach. Poniżej znajdziecie listę organizatorów konkursów. Warto śledzić ich strony, albo skontaktować się bezpośrednio z organizatorami, jeśli jesteście zainteresowani którymś z tematów. Tam, gdzie znalazłyśmy informację o planowanym lub otwartym naborze wniosków – jest ona podana na czerwono. Wiemy, że w niektórych projektach planowane są kolejne nabory, a w niektórych rekrutacja jest już niestety zamknięta. 


Temat: Integracja zawodowa osób oddalonych od rynku pracy 


Temat: Kształcenie ustawiczne osób dorosłych

  • SENSE consulting Sp. z o.o - PO-PO-JUTRZE: Centrum Inkubowania Innowacji Społecznych: http://popojutrze.pl/
  • Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. - Skrzydła dla innowacji przyszłością dojrzałej edukacji: http://www.innowacje.zgd.com.pl/o-projekcie-2/
  • Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości - Małopolsko-Śląsko-Podkarpacki Inkubator Innowacji Społecznych - projekt grantowy w temacie kształcenia ustawicznego osób dorosłych – nie znalazłyśmy informacji o tym projekcie i Internecie – nie wiemy czy jest realizowany?
  • Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii - Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych: http://inkubatorinnowacji.com/ - nabór uzupełniający - do 29.09.2017.


Temat: Przejście z systemu edukacji do aktywności zawodowej


 Temat: Usługi opiekuńcze osób zależnych


(EweWild)

  

7 komentarzy:

Signum pisze...

Bardzo przydatne zestawienie konkursów. Na pewno niejedna osoba z nich skorzysta. Pozdrowienia!

Ewa pisze...

Świetnie opisane wszystkie konkursy, które mogą się przydać niektórym osobom. Jest to jeden z moich ulubionych blogów, pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy!

Damian pisze...

Mnie ogólnie cieszy że takie konkrusy są organizowane, bardzo fajnie. A macie jakieś dane ile osób bierze udział w takim konkursie ?

Antooniia pisze...

Świetne konkursy, dobrze, że takie coś istnieje i możemy znaleźć pełne opisy :)

kaliciński pisze...

Dzięki, bardzo przydadzą mi się te wszystkie informacje, naprawdę , pozdrawiam !

Tylko Fakty pisze...

W końcu ktoś to wszystko zebrał do kupy, dzięki za pomoc:)

Hartmann Tresore pisze...

Co jakiś czas przyda się wrzucić takie zestawienie przynajmniej nie trzeba po różnych serwisach szukać i mamy daty naboru i wszystko ładnie, to mi się podoba.

Prześlij komentarz