Szukaj na tym blogu

niedziela, 9 grudnia 2012

Konkursy dla NGO na Pinterest!

Czy wiecie co to i korzystacie z Pinterest?


To bardzo popularne teraz medium społecznościowe jest jak taka tablica korkowa, do której można przypiąć (ang. - pin) interesujące treści z Sieci - są to przede wszystkim zdjęcia.
Konkursy dla NGO też tam zawitały - zapraszamy do śledzenia naszych inspiracji - jeszcze więcej wiedzy wyszperanej w sieci dla NGO!

KONKURSY DLA NGO na Pinterest >>>


1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Pinterest to wielki kant w imię zarobku na reklamie!Twórcy wzieli pomysł z powieśsci znakomitego Rosyjskiego pisarza Mikołaja Gogola „Martwe dusze”. Wykazuje 3 – 4 razy więcej kont niż ma! Większość kont jest zawieszona pod byle pretekstem lub losowo.Po krótkim użytkowaniu konta są zawieszane i trzeba otworzyć nowe konto z nową pocztą w internecie!Pinterest i portale internetowe zarabiają na reklamie!Pinterest nie ma 10 milionów użytkowników bo większość kont jest zawieszonych!Na jednego użytkownika Pinterestu należ liczyć 3 - 4 kont z których 2 - 3 jest zawieszonych czyli "martwych".To daje ok. 2 - 3 milionów aktywnych kont dla reklamodawcy. który myśli o 10 milionach ewentualnych obserwatorów!! Portale internetowe też korzystają na reklamie w nowych pocztach potrzebnych do otwarcia nowego konta po zawieszeni poprzedniego.Zamierzam w interniecie kolportować tą wiadomość oczekując że Pinterest poda reklamodawcom liczbę zawieszonych kont bo za to płacą.Zasady? którymi się podpiera Pinterest są niezgodne z zasadami logiki.Pojęcia są nieostre i wieloznaczne i dowolnie interpretowane! PINTEREST nie czyta waszych informacji i skarg !! Nie otrzymujecie dlatego odpowiedzi od Pinterestu tylko pytania nie zawsze mądre.

Prześlij komentarz